Олімпійська збірна Бразилії сенсаційно програла Кабо-Верде, пропустивши безглуздий гол. Відео

Олімпійська збірна Бразилії

Олімпійська збірна Бразилії зазнала сенсаційної поразки в товариському матчі проти Кабо-Верде з рахунком 1:2. Вирішальний гол у поєдинку був забитий за курйозних обставин.

Фаворити вийшли вперед на 38-й хвилині зустрічі зусиллями свого форварда Педро, але африканській команді вдалося зрівняти рахунок на останніх секундах першого тайму. Після перерви результат протягом довгого часу залишався нічийним, але на 84-й бразильці привезли гол самі собі.

Вони вкинули аут недалеко від свого штрафного майданчика і для чогось почали грати в пас біля своїх воріт. Кабовердіанець Віллі Семеду прочитав одну з передач і зіграв на перехопленні, а потім встромив м'яч у дальню "дев'ятку".

Відзначимо, що за Олімпійську збірну Бразилії виступають такі футболісти, як нападник Родріго ("Реал"), захисник Габріель ("Арсенал"), півзахисник Мальком ("Зеніт") та інші гравці, багато з яких захищають кольори європейських клубів.

На Олімпіаді в Токіо бразильці потрапили до групи з Німеччиною, Саудівською Аравією та Кот-д'Івуаром. Стартовий матч на турнірі відбудеться 22 липня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше "Арсенал" обіграв "Челсі" в лондонському дербі в англійській Прем'єр-лізі, забивши вкрай безглуздий гол.