"Скиглії" з МЮ на чолі з Роналду не обіграли скромний "Ньюкасл". Відео

'Скиглії' з МЮ на чолі з Роналду не обіграли скромний 'Ньюкасл'. Відео

У понеділок, 27 грудня, зіграли останній матч 19-го туру англійської футбольної Прем'єр-ліги без урахування трьох перенесених зустрічей через коронавірус. Грізний "Манчестер Юнайтед" не зміг впоратися на виїзді з "Ньюкаслом" (1:1), який посідає 19-те місце й думає лише про збереження місця в еліті.

Рахунок у господарів чудовим ударом на сьомій хвилині відкрив півзахисник Аллен Сен-Максимен. Аутсайдер і не думав відсиджуватися в обороні і грав із грандом на рівних. На початку другого тайму француз Сен-Максимен міг подвоїти перевагу "Ньюкасла", але не приборкав м'яча й дозволив Давиду Де Хеа його відбити.

Кавані врятував МЮ від поразки

Лише після цього МЮ увімкнувся, і уругвайський ветеран Едінсон Кавані зрівняв рахунок повторним ударом із центру штрафного майданчика. При цьому господарі могли і вирвати перемогу: наприкінці м'яч спочатку влучив у штангу воріт гостей, а потім їх знову врятував іспанський кіпер.

Португалець Кріштіану Роналду дуже блідо відіграв за команду нового німецького тренера Ральфа Рангніка та отримав жовту картку за грубість. Дії МЮ викликали критику з боку колишнього футболіста "червоних дияволів", а нині експерта Гарі Невілла.

"МЮ грав вкрай погано, без пресингу та бажання. Команда взагалі нічого не робила правильно, жоден гравець не може сказати, що він упорався.

Футболісти постійно скаржаться один на одного – це просто купка скигліїв. Вони мене шокували у першому таймі. Якщо вони продовжать у тому ж дусі, то звільнять ще не одного тренера", – висловився ексзахисник збірної Англії.

Колишній футболіст Гарі Невілл.

Після цього недобору очок МЮ залишився на сьомій позиції, не зумівши обійти "Вест Гем".

Як повідомляв OBOZREVATEL, Зінченко в "МанСіті" провів матч із 9 голами, Ярмоленко не врятував "Вест Гем".

Ми писали, що Воронін поскаржився Мілевському на життя в Росії: "Москва дітям не зайшла".