На війні з російськими окупантами загинув відомий український футболіст, який виграв чемпіонат Європи серед студентських команд

27,2 т.

Колишній футболіст луцької "Волині" Роман Годований загинув на фронті, захищаючи Україну від російських окупантів. Наш герой 4 жовтня лише відсвяткував своє 33-річчя.

Відео дня

Роман був уродженцем смт Мельниця-Подільська (Тернопільська область). Після початку повномасштабного вторгнення служив у 33-й бригаді.

Вночі 29 листопада був на бойовому виході, по його підрозділу почав працювати танк. Роман із побратимами забігли у посадку і там потрапили на розтяжку, повідомляє Telegram-канал "Бомбардир".

Годований свого часу виступав на позиції захисника за команди СДЮШОР (Тернопіль), "Надія" (Копичинці), "Педліцей" (Тернопіль) та ФК "Тернопіль-ТНПУ", з квітня 2008 року грав за "Ниву" (Тернопіль).

У 2009 році виступав на чемпіонаті Європи з футболу серед студентських команд у складі команди педуніверситету ФК "Тернопіль", яка посіла на турнірі перше місце та отримала звання чемпіонів Європи.

У грудні 2009 року у послугах гравця була зацікавлена "Волинь", яка у січні 2010 року підписала з ним контракт.

У 2010-му вдруге виступав на студентському чемпіонаті Європи за ФК "Тернопіль", який цього разу завоював бронзові медалі.

За даними УАФ, у професійному футболі провів 104 матчі, 88 разів виходячи у стартовому складі.

У героя залишилися двоє неповнолітніх дітей та дружина. Журналіст Роман Бебех збирає матеріальну допомогу для сім'ї Романа. Посилання на "банку": https://send.monobank.ua/jar/6WnRyGFuw9

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!