На ЧС-2018 встановлено ще один історичний рекорд

10,6 т.

Нинішній мундіаль в Росії став кузнею рекордів. В матчі третього туру в групі А Саудівська Аравія - Єгипет трапився ще один.

Відео дня

Читайте: У збірній Аргентини спалахнув новий скандал на ЧС-2018

У стартовому складі "фараонів" на поле вийшов 45-річний воротар Ессам Ель-Хадарі. Він став найстаршим гравцем в історії фінальних стадій чемпіонатів світу, говориться в повідомленні "Чемпионат.com". Колишній рекорд належав колумбійцеві Фариду Мондрагону, який виходив на поле у ​​віці 43 років.

Варто зазначити, що для обох команд звітний поєдинок нічого не вирішує. За підсумками двох турів у команд в графі очки - нулі. У паралельному матчі квартету збірна Росії протистоїть збірній Уругваю.

OBOZREVATEL веде онлайн-трансляцію цього поєдинку. Після першого тайму підопічні Станіслава Черчесова програють з рахунком 2:0 і перебувають в меншості. На 36 хвилині був вилучений Ігор Смольников. Плюс у другому взятті воріт росіян трапився автогол.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Ліонеля Мессі намір вигнати з національної команди.