Мудрик фантастичним ударом забив другий гол за "Челсі". Відео

Мудрик фантастичним ударом забив другий гол за 'Челсі'. Відео

Український півзахисник "Челсі" Михайло Мудрик продовжив рахунок своїм забитим голам за лондонський клуб. 22-річний футболіст збірної України відзначився м'ячем у поєдинку 9-го туру чемпіонату Англії у Прем'єр-лізі проти "Арсеналу" (2:2).

На 48-й хвилині після передачі Конора Галлахера українець фантастичним ударом переправив м'яч у дальній кут воріт.

Для Мудрика поєдинок з "Арсеналом" став одним із найкращих у кар'єрі. На 11-й хвилині він заробив жовту картку для Зінченка, а на 15-й пенальті для своєї команди.

Після удару Михайла м'яч влучив у чужий штрафний у руку захисника. Рахунок із 11-метрової позначки відкрив Палмер.

На 66-й хвилині українського гравця замінив сенегалець Ніколя Джексон, після чого "Челсі" за абсолютної переваги на полі примудрився пропустити два голи.

Спочатку голкіпер лондонців Роберт Санчест просто віддав м'яч у ноги Райсу, а за 6 хвилин до кінця Леандро Троссард вирвав для "канонірів"

нічию.

Цей результат дозволив "Арсеналу" залишитися без поразок в АПЛ. З 21 очками він лише за кількістю перемог поступається "Манчестер Сіті". "Челсі" піднявся на 9-й рядок (12 балів).

Нагадаємо, що Мудрик перейшов до "Челсі" у січні цього року за 100 млн євро. З того часу взяв участь у 25 іграх у всіх турнірах, відзначившись двома результативними передачами.

Окрім того, 2 жовтня Михайло забив дебютний гол за "синіх". Тоді у 7-му турі англійської Прем'єр-ліги наш співвітчизник розписався у воротах "Фулхема".

Як повідомляв OBOZ.UA, перед грою "Челсі" – "Арсенал" захисник "червоних" Олександр Зінченко попередив Мудрика, щоб той не надумав забивати гол. Інакше Зіна пообіцяв "відірвати яйця" Михайлу.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!