"Манчестер Сіті" - "Шахтар": відео-огляд матчу Ліги чемпіонів

16,5 т.
Манчестер Сіті Шахтар

Донецький "Шахтар" зазнав поразки від "Манчестер Сіті" у другому турі Ліги чемпіонів. "Гірники" програли в Англії з рахунком 2:0.

У першому таймі українська команда виглядала досить впевнено на полі грізного суперника і не дозволила британцям забити. Однак відразу після перерви господарі відкрили рахунок після розкішного обвідного удару Кевіна де Брюйне.

Читайте: "Проспав": П'ятов виступив з відвертою заявою після матчу з "Манчестер Сіті"

Після цього "городяни" продовжували атакувати і мали 100% -ний момент, щоб подвоїти перевагу, але Андрій П'ятов героїчно парирував пенальті від Агуеро. А в самому кінці, коли "Шахтар" кинувся відіграватися, британці забили другий.