Малиновський забив чудовий дальній гол в Італії

Руслан Малиновський

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський відзначився чудовим голом у гостьовому матчі 35-го туру чемпіонату Італії проти "Парми".

27-річний футболіст збірної України вийшов у стартовому складі і на 12-й хвилині відкрив рахунок. Руслан підібрав м'яч на межі штрафного, зробив кілька кроків і потужним пострілом у шістку не залишив шансів голкіперу.

Для Руслана це стало восьмою результативною дією поспіль у Серії А. На рахунку Малиновського 7 голів (1 із пенальті) і 10 гольових передач у 33 поєдинках поточного сезону.

У підсумку зустріч завершилася з рахунком 5:2 на користь команди з Бергамо. У другому таймі Пессіна і Мюріель зробили рахунок 0:3. Після цього команди ще по два рази обмінялися забитими м'ячами.

"Парма" – "Аталанта" 2:5 (0:1, 2:4)

Голи: 0:1 – 12 Малиновський, 0:2 – 52 Пессіна, 0:3 – 77 Мюріель, 1:3 – 78 Брунетта, 1:4 – 86 Мюріель, 2: 4 – 88 Зом, 2:5 – 90 Міранчук .

Парма – Сепе, Осоріо, Бруну Алвеш, Гальйоле (Конті, 80), Бюсі, Грассі (Валенти, 61), Куртич, Куцка (Камара, 76), Зом, Жервіньо (Пелле, 61), Корнеліус (Брунетта, 76).

Аталанта – Спортьелло, Меле, Паломіно, Гімшіті, Гозенс (Хатебур, 68), Ілічіч (Пессіна, 46), де Рон, Малиновський (Міранчук, 58), Фройлер (Пашаліч, 76), Ромеро, Сапата (Мюріель, 46).

Попередження: Грассі (44), Хатебур (72).

Як повідомляв OBOZREVATEL, 27 квітня Малиновський потрапив до символічних збірних 33-го туру італійської Серії А за версіями двох статистичних порталів.