"Ліверпуль" з рахунком 7:0 переміг в АПЛ

11,5 т.
Кріста Пелас - Ліверпуль

"Ліверпуль" здобув розгромну виїзну перемогу над "Кристал Пелас" в 14-му турі чемпіонату Англії з футболу в Прем'єр-лізі (АПЛ).

Зустріч на лондонському "Селхерст Парк" завершилася з рахунком 0:7.

Рахунок вже на 3-й хвилині рахунок відкрив Мінаміно. Мане увірвався в штрафний і віддав поперечний пас, який точно замкнув японець. Наступного гола телеглядачам довелося чекати півгодини. Після затяжної атаки "червоних" відзначився сам Мане. Під завісу тайму свою бразильську майстерність показав Фірміно.

Після перерви розгром господарів продовжився. На 57-й хвилині Салах замінив Мане і через 15 хвилин оформив дубль. Також забитим м'ячем відзначився Хендерсон. На 68-й хвилині свій дубль зробив і Фірміно.

У цій грі було встановлено відразу три рекорди

• Найбільша перемога "Ліверпуля" в АПЛ (з моменту створення Ліги в 1992 році)

• Вперше в історії "Кристал Пелас" пропустив вдома 7 голів

• Вперше в історії АПЛ усi сім асистентів в матчі були різними

Після цієї перемоги підопічні Юргена Клоппа набрали 31 очко і продовжують очолювати турнірну таблицю в АПЛ. Тоттенхем", який йде другим, має 25 балів і гру в запасі. "Кристал Пелас" займає 14-е місце.

Кристал Пелас – Ліверпуль 0:7 (0:3, 0:4)

Голи: 0:1 – 3 Мінаміно, 0:2 – 35 Мане, 0:3 – 44 Фірміно, 0:4 – 52 Хендерсон, 0:5 – 68 Фірміно, 0:6 – 81 Салах, 0:7 – 84 Салах .

Кристал Пелас – Гуаїта, ван Анхолт, Клайн, Кейхілл, Шлупп, Мілівоєвіч, Куяте (Томкинс, 63), Макартур (Рідевалд, 75), Езе (Батшуайі, 69), заа, Айю.

Ліверпуль – Аліссон, Робертсон, Матіп, Александер-Арнолд, Фабіньо, Хендерсон, Кейта, Мінаміно, Вейналдум (Джонс, 69), Мане (Салах, 57), Фірміно (Окслейд-Чемберлен, 75).

Попередження: Клайн (45).

Як повідомляв OBOZREVATEL, в понеділок, 14 грудня, помер знаменитий французький тренер Жерар Ульє, який багато років очолював "Ліверпуль".