Кріштіану Роналду врятував "Ювентус" від ганьби в чемпіонаті Італії

40,0 т.
Кріштіану Роналду врятував 'Ювентус' від ганьби в чемпіонаті Італії

Чемпіон Італії "Ювентус" на останніх хвилинах вирвав перемогу у "Фрозіноне", що займає передостаннє, 19-е, місце в Серії А. Зустріч завершилася з рахунком 2:0.

Новачок елітного першості, сумарна зарплата всіх футболістів якого в три рази менше зарплати одного Роналду, дав серйозний бій "старiй синьйорi". Аж до 80-й хвилині "Ювентус" нічого не міг зробити з захистом господарів.

Кріштіану Роналду раз по раз напружував голкіпера і за 10 хвилин до фінального свистка домігся свого, забивши точний гол в шістку. "Фрозіноне" спробувала відігратися і за пару секунд до фінального свистка пропустила контратаку, яку точно завершив Бернандескі.

Читайте: 5-й тур чемпіонату Італії з футболу: результати і таблиця

Фрозіноне - Ювентус 0: 2 (0: 0, 0: 2)

Голи: 0: 1 - 81 Роналду, 0: 2 - 90 Федеріко Бернардескі.

Фрозіноне - Спортьелло, Саламон, Капуано, Молінаро, Гольданіга, Хадльвредссон (Касата, 85), Чібса, Кемпбелл (Чіано, 71), Майелло (Крісетіг, 48), Дзампано, Періца.

Ювентус - Шченсни, К'єлліні, Лайки, Алекс Сандро, Куадрадо (Жоау Канселье, 69), Джан, Пьянич, Бентанкур (Федеріко Бернардескі, 56), Роналду, Диба, Манджукич (Матюїді, 85).

Попередження: Бентанкур (27), Періца (29), Молінаро (62), Спортьелло (79).

Як повідомляв OBOZREVATEL , колишній гравець "Шахтаря" Дуглас Коста пропустить чотири матчі за плювок в суперника в чемпіонаті Італії.