Клуб УПЛ сенсаційно не обіграв команду з Казахстану в новому турнірі УЄФА. Відео

'Колос' вважався фаворитом матчу

"Колос" із села Ковалівка на Київщині несподівано не зміг обіграти "Шахтар" із Караганди на своєму полі в першому матчі відбору до групового етапу нового турніру УЄФА під назвою Ліга конференцій. Поєдинок закінчився внічию 0:0.

Незважаючи на те, що українська команда вважалася фаворитом зустрічі, саме казахи створили перший по-справжньому небезпечний момент. На 22-й хвилині гості заробили кутовий, після якого голкіпер "Колоса" був змушений парирувати удар на лінії воріт.

"Шахтар" (у чорному) створював моменти біля воріт "Колоса"

І до, і після перерви "Шахтар" створював більше гостроти біля володінь клубу з Ковалівки, який лише зрідка відповідав осмисленими контратаками. Найкращий момент в матчі підопічні Руслана Костишина створили на 73-й хвилині, але м'яч після обвідного удару бразильця Дієго Каріоки лише "облизав" стійку.

Верхова боротьба

За чверть години до закінчення поєдинку "Колос" отримав чисельну перевагу, але не зумів нею скористатися.

"Колос" – "Шахтар" Караганди 0:0

"Колос": Волинець – Золотов, Гавриш, Петров, Чорноморець – Богданов, Задоя – Чурко (Ільїн, 54), Костишин (Нурієв, 83), Каріока – Лисенко (Сітчінава, 54).

"Шахтар" Караганди: Шацький – Габишев (Кибирай, 66), Мавутор, Граф, Буйволів, Атанаскоскі (2-га жовта на 75-й хвилині) – Рустемович (Наджарян, 82), Букорац, Мітошевіч (Ламанж, 83) – Оміртаєв (Тошев, 65), Шикавка (Таттибаєв, 72).