Історичний рекорд: 20-річний футболіст збірної України дебютував в чемпіонаті Англії

23,6 т.

Півзахисник Олександр Зінченко дебютував у складі "Манчестер Сіті" в чемпіонаті Англії. Футболіст збірної України зіграв в матчі 17-го туру Прем'єр-ліги проти "Суонсі" (4:0), який увійшов в історію АПЛ.

20-річний українець вийшов на заміну на 73-й хвилині зустрічі. Пеп Гвардіола довірив молодому футболісту місце на лівому фланзі оборони. Зінченко досить впевнено відіграв на незвичній для себе позиції, зробивши пару перехоплень і регулярно йдучи в атаки.

Читайте: "Новий кумир": в Іспанії захопилися сенсаційною грою футболіста збірної України

Авторитетне британське видання WhoScored поставило Олександру досить високий бал, як для 20-хвилинного перебування на полі - 7.2.

Варто відзначити, що "Манчестер Сіті" декласував "Суонсі" на виїзді з рахунком 4:0. Таким чином "городяни" встановили історичний рекорд АПЛ - ще жодна команда не вигравала в Прем'єр-лізі 15 матчів поспіль.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що відомий український футболіст отримав серйозну травму , подскользнувшісь в душі.