Іран - Іспанія - 0-1: онлайн-трансляція матчу ЧС-2018

31,4 т.

Збірна Іспанії у другому турі групового турніру чемпіонату світу з футболу 2018 року в Росії грала з командою Ірану. Поєдинок квартету В проходив в Казані на стадіон "Казань Арена" в середу, 20 червня. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Іран - Іспанія.

Команди які ніколи раніше не зустрічалися один з одним. Іспанія в першому турі ЧС-2018 зіграла видовищний матч з португальцями, який завершився нічиєю 3:3. А Іран добув в Росії другу в своїй історії перемогу на мундіалях, здолавши Марокко.

Читайте: У Криму через ЧС-2018 почався дефіцит газу

ЧС-2018. Група В. 2-й тур

Казань, стадіон "Казань Арена"

Головний арбітр: Андрес Кунья (Уругвай)

Іран - Іспанія - 0:1

Гол: Коста, 54

Іран: 1. Беіранванд - 8. Пураліганджі, 19. Хоссейні, 23. Резаян, 3. Ехсан Хаджсафі, 6. Еззатоллахі, 9. Ебрахімі, 11. Амірі, 10. Карім Ансаріфард, 17. Таремі, 20. Сердар Азмун

Запасні: 12. Мазахері, 22. Абедзаде, 4. Чешме, 5. Мохаммаді, 13. Ханзаде, 15. Монтазері, 2. Торабі, 21. Ашкан Дежаґа, 7. Шоджаей, 14. Годдос, 16. Реза Гучаннежад, 18. Яханбакш

Іспанія: 1. Де Хеа - 2. Карвахаль, 18. Хорді Альба, 15. Серхіо Рамос, 3. Піке, 5. Бускетс, 6. Іньєста, 11. Лукас Васкес, 21. Сілва, 22. Іско, 19. Дієго

Запасні: 13. Аррісабалага, 23. Пепе Рейна, 4. Начо, 14. Аспілікуета, 16. Монреаль, 7. Сауль Ньігес, 8. Коке, 10. Тьяго Алькантара, 20. Асенсіо, 9. Родріго, 12. Одріосола, 17. Аспас

______________________________________

90+5. Усе. Іспанія мінімально обіграє Іран.

90+2. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Ебрахімі сфолив на Родріго.

90. Чотири хвилини додав рефері.

88. ЗАМІНА. Родріго змінює Дієго Косту.

86. ЗАМІНА. Амірі йде, Годдос виходить.

82. Ух-ти! Амірі катнув поміж ніг Піке, навісив, але Таремі головою трохи вище пробив метрів з п'яти!

80. ЗАМІНА. Асенсіо в полі. Пішов Васкес.

79. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Амірі врізав по ногах Карвахалю.

74. ЗАМІНА. Яханбакш змінює Ансаріфарда.

71. М'яч неймовірним чином не залетів у ворота Ірану. Після розіграшу кутового Піке якимось неймовірним чином потрапив в захисника, який потім просто накрив м'яч тілом.

71. ЗАМІНА. Іньєста поступився місцем на полі Коке.

69. ЗАМІНА. Ехсан Хаджсафі пішов, Мохаммаді вийшов.

64. Арбітр скасовує взяття воріт через офсайд. Підказали відеоассістенти!

62. Іран забиває! Еззатоллахі розстріляв ворота де Хеа! 1:1?

60. Таремі головою пробив. Неточно. Але Де Хеа сказився просто.

54. 0:1. Відкриває рахунок Іспанія. Прийняв пас з глибини Коста, розвернувся, вдарив, влучив в ногу захисника, м'яч від якої відскочив в самого Дієго і пішов в сітку.

53. Ох нічого собі! Карім Ансаріфард пальнув напевно, але з зовнішнього боку сеткуі м'яч прилетів.

53. Чудова статистика. Іско і Рамос пасів зробили більше, ніж весь Іран.

52. Іспанці неймовірно накрутили темп. Голова обертом йде.

50. Ой-ой-ой! Бускетс з-за штрафної приклався. Воротар потягнув, а Васкес на добиванні порушив правила.

49. Ух! Гостро було біля воріт Беіранванда. Після кутового захисник з воріт вибив.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ. Іранці ввели м'яч у гру.

22:04. Повертаємося у Нижній.

21:59. Статистика першого тайму вражає...

21:48. ПЕРЕРВА.

45+4. Свистить рефері. Ідуть футболісти відпочивати.

44. У 9 осіб захищаються іранці. Це навіть не автобус... Але працює!

41. Це, звичайно, щось. Іспанія грає на голову гірше, ніж Бельгія з Панамою в першому таймі.

39. Опа. Пішла штовханина на поле. Дієго щось не поділив з кіпером Ірану.

36. Азіати відповідають подачею справа. Рамос вибиває на кутовий. Іранці намагаються рвати гру на відрізки.

30. Знову Сільва пробивав. Небезпечно, але іранців пронесло.

25. Давив Сільва зі штрафного пробив над сіткою. Рикошет не збентежив воротаря іранців, який спокійно забрав м'яч.

23. Тягнуть іспанці з першим голом.

19. Сільва намагався пробити. Влучив у захисника.

14. Наставник Ірану Карлуш Кейруш про щось активно з четвертим арбітром розмовляє.

10. Давид Сільва подавав зі штрафного. Ніхто не дотягнувся.

6. Стандарт був у Ірану. Подача закінчилася винесенням.

4. Активне початок від іспанців, зрозуміло. Карвахаль пробив. Вище.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ. Розіграли іспанці з центру поля.

2 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Забавно, звичайно, спостерігати за суддями, які в монітори дивляться і при цьому в формі офіційній.

7 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Виходять команди на поле.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Опа! На Першому Кирило Дементьєв працює. Його повинні були усунути від ефірів за жарт про Навальний...

20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Розминка команд завершується у нас.

50 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Стартові склади є у нас.

100 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Чемпіони світу-2010 вирушили на стадіон.

100 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Добрий вечір, шановні вболівальники! У Казані пройде другий матч збірної Іспанії на ЧС-2018.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Росії українець потрапив під суд через свого вчинку на матчі ЧС-2018.