Хорватія – Марокко: результат та хронологія матчу за 3-тє місце ЧС-2022

5 хвилин
58,5 т.

Збірні Хорватії та Марокко грали у матчі за бронзові медалі на чемпіонаті світу з футболу 2022 року у Катарі. Команди сперечалися за нагороди турніру у суботу, 17 грудня.

Гра приймав міжнародний стадіон "Халіфа" у столиці країни Досі. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Хорватія – Марокко.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ ХОРВАТІЯ – МАРОККО

ЧС-2022. Матч за 3-тє місце

Доха, стадіон "Халіфа"

Головний арбітр: Абдулрахман Аль-Яссім (Катар)

Хорватія – Марокко – 2:1

Голи: Гвардіол, 7, Оршич, 42 – Дарі, 9

___________________________

90+7. Усе. Свистить рефері!

90+6 ХВ. Ух! Ен Несері пробив головою вище.

90+2 ХВ. Ну що. Все йде до "бронзи" Хорватії.

90 ХВ. Вимагають пенальті марокканці. Але не було порушення.

87 ХВ. Ковачіч! Повинен був забивати метрів із шести. Але не влучив у дальній кут.

85 ХВ. Чекаємо на штурм від Марокко.

82 ХВ. У мережі просто розносять суддю. Називають клоуном.

80 ХВ. Почали притискатися до своїх воріт хорвати.

76 ХВ. Судді не поставили чистий пенальті у ворота Марокко. Навіть повторення на фолі на Гвардіоні не подивилися.

75 ХВ. Лівакович! Тягне удар Амрабата!

75 ХВ. Пішли марокканці на штурм.

70 ХВ. Поки що рівна гра на полі.

66 ХВ. Тяжко футболістам уже.

63 ХВ. Атака хорватів була. Але Майєр поспішив із передачею.

61 ХВ. ЗАМІНА. Влашич замість Крамаріча.

59 ХВ. Намагається Марокко йти вперед.

56 ХВ. ЗАМІНА. Унахі змінює Ель-Хануса.

55 ХВ. Якось зовсім невдало розіграли кутовий хорвати. Завадили один одному партнери.

52 ХВ. Перішич класно поставив корпус Ен Несірі.

50 ХВ. Марокко намагається атакувати.

47 ХВ. Оршич пробив. Рикошетом мало не залетіло.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ! Марокко розіграло із центру поля.

46 ХВ. ЗАМІНА. Хаїр у грі. Сабірі пішов.

17:59. Повертаємось у Доху.

17:58. 8-3 за ударами у нас.

17:47. ПЕРЕРВА.

45+2 ХВ. Свистить рефері.

45+2 ХВ. Буну забрав удар після рикошету.

45 ХВ. Марокко не змогло швидко відповісти.

42 ХВ. 2:1! Який гол забиває Оршич! Після пасу Крамарича закрутив м'яч так метрів із 16, що той від штанги у ворота залетів.

41 ХВ. Закінчується у нас перший тайм.

38 ХВ. Здається навіть прапор Узбекистану є на стадіоні.

36 ХВ. Штрафний був у Марокко. Зняли захисники.

33 ХВ. Марокканці накинулися на рефері. Вимагали кутовий.

32 ХВ. Дещо впав темп у нас.

29 ХВ. Хакімі прострілив із правого флангу. Неточно.

26 ХВ. Марокканців на трибунах багато.

24 ХВ. Модріч! З лінії штрафного майданчика пробив. Буну відбив перед собою, але Крамарич не встиг добити.

21 ХВ. Перішич зараз класно відпрацював в обороні, скинувши голкіперу головою.

18 ХВ. Крамарич головою пробив у руки Буну.

17 ХВ. Практично немає зупинок у нас.

14 ХВ. Станішич дуже потужно та неточно пробив.

12 ХВ. Видовищний старт.

9 ХВ. 1:1! Який початок! І знову гол після стандарту. Подача від марокканців знайшла Дарі, який відправив м'яч у сітку із п'яти метрів.

7 ХВ. 1:0! Швидкий гол є у нас! Майєр подав зі штрафного, пішла скидка на Гвардіола, який поклав м'яч у кут.

5 ХВ. Африканці намагаються збити темп.

3 ХВ. Ого! Буну мало у свої ворота не забив, віддаючи передачу.

3 ХВ. Хорватія бере м'яч під контроль.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Хорвати розіграли із центру поля!

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Виходять команди на поле.

8 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Церемонія відкриття гри йде.

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Ну ось і вона.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готове до старту гри.

25 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. В африканців своя мегамотивація, звісно.

35 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Модріч йде за медаллю.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Гравці поле тестують.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Футболісти вже виходять на розминку.

75 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Тренер хорватів Златко Даліч назвав матч "грандіозним фіналом для маленького світу".

80 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Ні, Віда все ж таки на лавочці. Хорватія оголосила склад.

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди на стадіоні вже.

105 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Здається, нам натякають, що Віда вийде з перших хвилин.

120 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Варто чекати на відкритий футбол. Команди явно мають грати на атаку.

135 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Чекаємо сьогодні на головну вболівальницю на трибунах.

3 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. 2,30 вже на Хорватію дають.

3 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Хорвати вже вигравали "бронзу" на ЧС-98. А Марокко може увійти до історії, ставши першим медалістом мундіалю з Африки.

4 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Андрій Шевченко потрапив у скандал, зробивши фото з президентом ФІФА Джанні Інфантіно.

4,5 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Катарський суддя на такому матчі – це, звичайно, черговий плювок від ФІФА. Організація просто облажалася в репутаційному плані на цьому турнірі. До речі, напередодні вона відмовилася показувати звернення Зеленського перед фіналом із закликом до миру.

5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Стадіон готовий до гри.

6 ГОДИН ДО МАТЧУ. Брозович не зіграє за "картатих".

10 ГОДИ ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх шанувальників футболу. На чемпіонаті світу у Катарі сьогодні відбудеться матч №63.

Марокко та Хорватія зустрічалися на груповому етапі. У першому турі команди розійшлися нульовою нічиєю 0:0.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у матчі збірних Франції та Марокко було встановлено рекорд XXI століття на чемпіонатах світу з футболу. Крім того, суперкомп'ютер Five Thirty Eight спрогнозував результати матчу за третє місце та фіналу ЧС-2022.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!