"Хоффенхайм" — "Шахтар": огляд матчу

24,1 т.
'Хоффенхайм' — 'Шахтар': огляд матчу

У п'ятому матчі групового раунду Ліги чемпіонів "Шахтар" у компенсований час вирвав перемогу у "Хоффенхайма" — 2:3. "Гірники" використали свою перевагу після видалення Салаї на 59-й хвилині.

Команда Паулу Фонсеки в дебюті поєдинку шокувала суперника. До 16-ї хвилини "Шахтар" уже вів із перевагою у два м'ячі. Спочатку після розкішної атаки у воротах німецької команди більярдним ударом у кут відзначився Ісмаїлі, а потім Тайсон реалізував вихід один на один.

Читайте: ''Хвилюємося за Україну'': футболіст "Шахтаря" висловився про воєнний стан

Однак "Хоффенхайм" зумів швидко оговтатися від шоку і скоротити відставання. Після неймовірної передачі від Белфоділа Крамаріч вийшов на побачення із П’ятовим і черпаком перекинув кіпера "Шахтаря".

А ще до свистка на перерву німці зуміли зрівняти рахунок. Під час чергової атаки воротар "гірників" занадто далеко вийшов із воріт, а Цукер головою перекинув м'яч у ворота.

Після перерви гості продовжували тиснути суперника. І навіть удесятьох після видалення Салаї, який за дві хвилини отримав два гірчичники, "Хоффенхайм" створював моменти біля воріт П'ятова. "Шахтар" також не відсиджувався в обороні, перевіривши на міцність штангу і поперечину німецької команди.

Однак нашим хлопцям вдалася неймовірна кінцівка. Точний удар Ісмаїлі в компенсований час подарував "Шахтарю" третє місце у групі і шанс на вихід у плей-офф Ліги чемпіонів.

До вашої уваги — найцікавіші моменти протистояння на "Рейн-Неккар-Арена".

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер донецького клубу Паулу Фонсека присвятив перемогу над "Хоффенхаймом" українцям.