Гравець "Динамо" допоміг Бразилії виграти Копа Америка-2019

26,5 т.
Гравець 'Динамо' допоміг Бразилії виграти Копа Америка-2019

Збірна Бразилії виграла Копа Америка -2019 - це перша серйозна перемога "пентакампеонів" за останні 12 років.

У фіналі бразильці у важкому матчі обіграли збірну Перу з рахунком 3:1. Достатньо сказати, що в середині другого тайму, за слизького рахунку 2:1, бразильці залишилися вдесятьох. Але, тим не менше, вистояли.

Перший же гол у фіналі на 15-й хвилині провів Евертон після блискучого флангового проходу Дані Алвеса. До слова, саме колишній захисник "Барселони", "Ювентуса" і "ПСЖ "Алвес отримав звання кращого гравця турніру.

В кінці першої половини збірна Перу заробила пенальті після гри рукою Тьяго Сілви, і Паоло Герерро реалізував 11-метровий. Але в доданий до тайму час Габі Жезус з пасу Артура розстріляв голкіпера і вивів бразильців вперед.

На 70-й хвилині зустрічі арбітр показав другу жовту картку Жезусу, після чого гравець втратив самовладання. Йдучи з поля, Габріел штовхнув пляшку з водою, а також вдарив кулаком по кабінці з екраном, на якому суддя переглядає відеоповтори.

Проте все для бразильської збірної обійшлося. На 87-й хвилині, перуанський захисник Карлос Самбрано, який належить київському "Динамо", сфолив у власному штрафному майданчику, і Рішарлісон ударом з "точки" встановив остаточний рахунок - 3:1.

Збірна Бразилії стала володарем титулу Копа Америка в дев'ятий раз в історії турніру і вперше з 2007 року. За останні 12 років "селесао" не досягали нічого серйозного ні на континентальному рівні, ні на світовому.

Вічний конкурент бразильців - команда Аргентини - має на своєму рахунку 14 титулів Копа Америка, у Уругваю – 15 трофеїв.

Читайте: Тренер сборной Аргентины уволился после позора в финале Копа Америки

Додамо, що висхідна зірка збірної Бразилії Евертон став найкращим бомбардиром турніру, голкіпер команди Аліссон - найкращим воротарем, Алвес - MVP.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна Аргентини на чолі з Мессі стала одним з головних невдах Копа Америка-2019, поступившись у півфіналі Бразилії.