Головний конкурент Луніна по "Реалу" жорстко зганьбився в Міжнародному кубку чемпіонів

27,0 т.
Головний конкурент Луніна по 'Реалу' жорстко зганьбився в Міжнародному кубку чемпіонів

Головний конкурент воротаря збірної України Андрія Луніна по мадридському "Реалу" Тібо Куртуа не дограв до кінця матчу з "Атлетіко" (3: 7) в Міжнародному кубку чемпіонів.

Бельгійський голкіпер королівського клубу пропустив п'ять голів за 45 хвилин. Зінедін Зідан не зміг пробачити своєму футболістові такої ганьби і після першого тайму замінив Куртуа на Кейлора Наваса.

Читайте: Пропустить весь сезон: зірка "Реала" отримав жахливу травму

Як повідомляв OBOZREVATEL, Андрій Лунін в новому сезоні знову буде виступати на правах оренди в іншому клубі.

За повідомленнями іспанських ЗМІ, таке рішення королівський клуб прийняв після того, як стало відомо, що голкіпер мадридців Кейлор Навас залишається в команді на наступний сезон.