"Головне диво XXI століття": російський воротар перервав 11-рiчний ганебний рекорд

13,5 т.
'Головне диво XXI століття': російський воротар перервав 11-рiчний ганебний рекорд

Воротар московського футбольного клубу ЦСКА Ігор Акінфєєв перервав 43-матчеву серію в Лізі чемпіонів, в яких він пропускав м'ячі. Попередній сухий матч Акінфєєва в групі Ліги чемпіонів відбувся 11 років тому в матчі з "Арсеналом" на "Емірейтс" - 1 листопада 2006 року.

Перервати найганебніше досягнення в історії футболу 31-річному голкіперу збірної Росії вдалося в матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти "Бенфіки". Зустріч завершилася перемогою армійців - 0:2.

Читайте: Збірна Росії встановила антирекорд чемпіонатів світу з футболу

Антирекорд Акінфєєва враховує тільки матчі в груповій стадії і плей-офф. М'ячі, пропущені в кваліфікації турніру, вважаються окремо і не йдуть у загальний залік.

Вболівальники бурхливо відреагували на падіння такого ганебного рекорду, називаючи це "дивом 21 століття".

Нагадаємо, що напередодні свій поєдинок Ліги чемпіонів провів донецький "Шахтар". У Неаполі підопічні Паулу Фонсеки програли "Неаполю".