Футболісти збірної України видали феєричний матч в Іспанії. Відео

3 хвилини
23,4 т.

Українські футболісти "Жирони" Артем Довбик та Віктор Циганков стали творцями перемоги свого клубу у 13-му турі чемпіонату Іспанії. Гравці збірної України відзначились у гостьовому матчі проти "Райо Вальєкано".

На 42-й хвилині, програючи 0:1, Циганков у районі центрального кола отримав передачу від Івана Мартіна і помчав правим флангом. Втікши від захисника, Віктор зробив прострільний пас на 11-метрову позначку, де Артем позбувся опіки суперника – і відправив круглий снаряд у сітку.

Зазначимо, що на 20 хвилин раніше Довбик мав чудовий шанс також забити гол, але його м'яч із лінії воріт вибив захисник господарів.

На 65-й хвилині Довбик та Циганков узяли участь і в переможному забитому м'ячі. Знову з передачі Віктора бив Артем по воротах, але голкіпер зміг зробити сейв. М'яч відскочив до Савіо – і той уже не залишив шансів воротареві.

Після цієї перемоги "Жирона" продовжує лідирувати в турнірній таблиці.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!