Футболіст збірної України зробив у матчі гекса-трик. Відео

Український нападник бельгійського "Брюгге" Роман Яремчук забив шість голів, оформивши так званий гекса-трик. 27-річний футболіст збірної України влаштував гольову феєрію у товариському матчі проти "Хейста", який виступає у першому аматорському дивізіоні Бельгії.

Нашого співвітчизника випустили на поле у другому таймі за рахунку 9:0 на користь його команди. За хвилину форвард забив 10-й м'яч у грі. У підсумку зустріч завершилась із рахунком 22:0.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у травні цього року українська футболістка зробила тетра-дека-трик та увійшла в історію. "Ворскла" здобула найбільшу перемогу чемпіонату України серед жіночих команд.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!