Футболіст збірної України забив рідкісний "сухий лист". Відео

Мар'ян Швед

Український півзахисник бельгійського "Мехелена" Мар'ян Швед відзначився фантастичним ударом у домашньому товариському матчі проти німецького "Вольфсбурга". 25-річний футболіст збірної України зміг вразити ворота суперника прямим ударом із кутового.

Цей удар є рідкістю у футболі, тому що вимагає великої майстерності від гравця. Уродженець Львівщини на 41-й хвилині це продемонстрував.

Швед настільки ювелірно закрутив м'яч, що воротар, який бачив момент подачі кутового, не зміг нічого вдіяти. Незважаючи на те. що в результаті "Мехелен" поступився 3:2, OBOZREVATEL пропонує своїм читачам насолодитися цим шедевром.

Зазначимо, що для Шведа це буде третій сезон у складі бельгійської команди. Наприкінці 2019 року Мар'ян перейшов із львівських "Карпат" до "Селтіка". У шотландському клубі українець закріпиться не зміг і вирушив в оренду до "Мехелена".

Мар'ян Швед

Загалом за бельгійців Швед провів 59 матчів у всіх офіційних турнірах, забив вісім м'ячів та віддав 6 передач. Трансферна вартість на 12 квітня 2022 року становила 900 000 євро.

Мар'ян Швед (верхній ряд у центрі)

Як повідомляв OBOZREVATEL, у грудні минулого року з Мар'яном стався неприємний епізод у матчі 1/4 фіналу Кубка Бельгії. Український футболіст вийшов на заміну в середині другого тайму, але вже за кілька хвилин опинився в нокауті .