Футболіст збірної України забив фантастичний гол "сухим листом": опубліковано відео

67,3 т.
Роман Безус

Український півзахисник "Сент-Труйден" Роман Безус відзначився неймовірним ударом в матчі 20-го туру чемпіонату Бельгії проти "Стандарту". Футболіст збірної України оформив так званий "сухий лист", коли забивають прямим ударом з кутового.

27-річний уродженець Кременчука вийшов на заміну на 86-й хвилині, а через 4 хвилини приніс нічию своїй команді нічию - 1: 1. Для Безуса цей гол став другим в 10 матчах в бельгійському першості. "Обозреватель" пропонує своїм читачам помилуватися на цей шедевр.

Читайте: Футболіст "Шахтаря" забив фантастичний гол "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів

Нагадаємо, що в 7-му турі Безус оформив не менше неймовірний м'яч. Роман вийшов на заміну на 68-й хвилині за рахунку 1: 0 і приголомшливим обвідним стінку пострілом збільшив перевагу своєї команди