Футболіст "Олександрії" встановив вражаючий рекорд українського футболу: опубліковано відео

17,3 т.
Сергій Старенький

Півзахисник "Олександрії" Сергій Старенький оформив найшвидший хет-трик у чемпіонатах України серед гравців, які вийшли на заміну. Футболіст відзначився в матчі 9-го туру Прем'єр-ліги проти "Сталі".

32-річний хавбек на 28-й хвилині замінив Пашаєва, а вже через 3 хвилини відзначився першим голом. Ще два Сергій забив протягом наступних 20 хвилин. Зустріч завершилася з рахунком 4:1.

Читайте: "Рекорд Рижикова". У мережі висміяли російські ЗМІ, які перекрутили досягнення Мессі

Відзначимо, що перший м'яч у цій зустрічі також став предметом палких дискусій у мережі. Богдан Михайличенко, який виступає на правах оренди в кам'янській "Сталі" повеселив публіку епічним автоголом у матчі проти "Олександрії". Гравець не розібрався в ситуації і ошелешив свого воротаря раптовим ударом.