Футболіст "Манчестер Юнайтед" зганьбився у матчі чемпіонату Англії, викликавши несамовитий тролінг уболівальників: відео курйозу

8,9 т.
Джессі Лінгард

Півзахисник "Манчестер Юнайтед" Джессі Лінгард став жертвою шаленого троллінгу зі сторони футбольних шанувальників. Вболівальники затролили гравця збірної Англії за його курйозну ганьбу в матчі проти лондонського "Челсі" (1:0).

Кумедний інцидент стався на 93-й хвилині зустрічі, коли "пенсіонери" вибігли в контратаку і Альваро Мората ледь не забив другий м'яч, заплутавшись у власних ногах.

Коли хавбек "синіх" Вілліан тікав із м'ячем по флангу, Лінгард знаходився поруч із головним арбітром зустрічі Ентоні Тейлором. Вони одночасно стартували в сторону воріт МЮ, але 39-річний суддя побіг швидше, ніж гравець півзахисник гостей, якому лише 24 роки.

Читайте: "Це катастрофа!" У Німеччині розгорівся гучний скандал через зневажливе ставлення лікарів до футболіста

Варто також зазначити, що Лінгард вийшов на заміну лише на 78-й хвилині, а рефері бігав зі старту поєдинку. У мережі швидкість Джессі викликала сміх до сліз, а фанати визнали його програш у забігу арбітру справжньою ганьбою.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в Шотландії футболіст епічно заробив пенальті, стрибнувши головою у ноги.