Франція - Перу - 1-0: онлайн-трансляція матчу ЧС-2018

26,3 т.

Збірна Франції у другому матчі чемпіонату світу з футболу 2018 року грала з командою Перу. Зустріч проходив на стадіоні "Єкатеринбург Арена" у четвер, 21 червня. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Франція - Перу.

ЧС-2018. Група С. 2-й тур

Єкатеринбург, стадіон "Єкатеринбург Арена"

Головний арбітр: Мохаммед Абдулла (ОАЕ)

Читайте: Сексуальний вампір: витівки тренера-дивака на ЧС-2018 стали хітом мережі

Франція - Перу - 0:0

Франція: 1. Льоріс - 2. Павар, 4. Варан, 5. Юмтіті, 21. Лукас-Франсуа, 6. Погба, 13. Канте, 14. Матуіді, 7. Грізманн, 9. Жиру, 10. Мбаппе

Запасні: 16. Манданда, 23. Ареола, 3. Кімпембе, 17. Рамі, 19. Сідібе Дж., 22. Менді Б., 8. Лемар, 15. Н`Зонзі, 18. Набіл Фекір, 12. Толіссо, 11. Дембеле У., 20. Флоріан Товен

Перу: 1. Галлес - 2. Родрігес А., 6. Трауки, 15. Рамос, 19. Йотуні, 8. Куева, 23. Акіно, 9. Герреро, 17. Адвінкула, 18. Каррільо, 20. Флорес

Запасні: 12. Каседа, 21. Карвальо Х., 3. Корсо, 4. Сантамарія, 5. Араухо М., 22. Лойола, 16. Картахена, 7. Уртадо, 13. Тапіа, 11. Руйдіас, 14. Поло, 10. Фарфан

_________________________________

90+5. Усе. Франція в плей-офф. Перу вилітає.

90+3. Навіс у штрафну від Перу. Спокійно Льоріс забирає.

90. Чотири хвилини додав рефері.

89. ЗАМІНА. Н`Зонзі виходить, Погба йде.

88. Герреро слабенько зі штрафного пробив у руки Льорісу.

86. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Погба вдарив по обличчю суперника в боротьбі.

81. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Акіно отримав картку. Цікаво, що спочатку отримав жовту не той гравець. Підказали судді відеоассістенти.

80. ЗАМІНА. Фекір садовить на лавочку Грізманна.

75. ЗАМІНА. Мбаппе йде. Дембеле в полі.

68. Каррільо хитнув захисника і пробив з-за штрафної. Вище воріт.

61. Дальній удар Перу по ворота. Вище.

57. Французи володіють ініціативою, звичайно. Погба сьогодні в ударі.

50. Ось це так! Акіно метрів з 25 лупить в хрестовину воріт Льоріса!

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ. Перу розіграла з центра.

46. ​​ЗАМІНИ. Фарфан і Сантамарія замість Йотуна і Родрігеса відповідно.

18:58. Повертаємося до холодного Єкатеринбурга. Всього +12 тут.

18:48. ПЕРЕРВА.

45+2. Свистить арбітр. Команди відпочивати йдуть.

43. Соковитий удар від кого-то з французів. Воротар тягне.

40. Галлес випередив Жиру, який вивалювався один на один.

34. 1:0! Знову Погба. Обікрав суперника, віддав на Жиру. Олів'є пробив начебто в ногу захисника, але від неї м'яч переліт кіпера і впав точно на ногу Мбаппе. Той з метра заніс.

33. Ух! Погба закинув на Мбаппе, Кіліан п'ятою намагався підправити.

31. Який моментище був у Перу! Герреро випередив захисника, прийняв простріл зліва, обробив і пробив. Льоріс на місці!

28. Французи поки не переконують. До речі, тренер "півнів" Дешам визнав наявність проблем з фізичною готовністю.

23. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Герреро щось не поділив з Юмтіті.

16. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Матуіді відверто притримав суперника.

16. Грізманн приклався після знижки Жиру. Воротар на місці.

14. Матуіді головою підрізав в дальній кут після подачі кутового. Не влучив.

12. Погба з 26 метрів трохи неточно вистрілив.

11. Грізманн після рикошету вивалився на ворота перуанців, але пробив мимо.

8. 50000 перуанців в Єкатеринбурзі. Уявляєте?!

6. Зважився на удар з центру поля перуанець. Неточно.

4. Активний початок від Перу. А Льоріс проводить 100-й матч за збірну Франції.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ. Поїхали! Французи розіграли з центра поля.

7 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди на полі. Гімни звучать.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Аха-ха. Коментатори "Матч ТВ" запропонували не звертати увагу на "порожні помаранчеві сидіння".

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. На розминці віце-чемпіони Європи.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Доброго дня, любі друзі! Французи спробують реабілітуватися за невиразний матч з Австралією.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на чемпіонаті світу з футболу 2018 відбулася історична подія .