Фанат "Атлетіко" загинув безглуздою смертю, святкуючи чемпіонство клубу

Луїс Суарес

14-річний уболівальник "Атлетіко", ім'я якого не називається, загинув під час святкування чемпіонського титулу клубу в центрі Мадрида, повідомляє Marca. Юнак висунувся з вікна фургона, в якому їхав, і під час в'їзду на парковку на Пласа-де-Санта-Ана вдарився головою об стіну.

Клубний автобус "Атлетіко"

У транспортному засобі крім загиблого перебувало ще кілька молодих людей, які також висовувалися з відчинених вікон. Перед тим, як заїхати на стоянку, де сталася аварія, водій цього авто збив кілька будівельних огорож.

Швидка допомога оперативно прибула до потерпілого, але не змогла його врятувати.

Клуб у Twitter висловив свої співчуття рідним і близьким юного фаната, пообіцявши всіляку підтримку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 22 травня мадридський "Атлетіко" виграв золоті медалі чемпіонату Іспанії, фінішувавши на першому місці в Ла Лізі. "Матрасники" за підсумками 38 турів набрали 86 очок і на 2 пункти обійшли мадридський "Реал" (2-е місце) і на 7 каталонську "Барселону" (3-е).

Одна з фанаток клубу

Перемогу приніс точний удар Луїса Суареса в другому таймі. Після такого успіху тисячі уболівальників вийшли на вулиці іспанської столиці.