Екскапітан "Динамо" забив дебютний гол за новий клуб у Бельгії. Відео

Екскапітан 'Динамо' забив дебютний гол за новий клуб у Бельгії. Відео

Колишній капітан "Динамо" Сергій Сидорчук відзначився своїм першим голом за 7 матчів у бельгійському "Вестерло". 32-річний опорний півзахисник збірної України забив "Левену" у 13-му турі чемпіонату країни у Лізі Жупіле (найвищий футбольний дивізіон країни).

На 69-й хвилині, виграючи 1:0, "Вестерло" отримав право на штрафний майданчик. Удар прийняв на себе захисник, м'яч відскочив у воротарський центр, де Артур Пікфорд у боротьбі з суперником скинув шкіряний снаряд на Сидорчука.

Наш співвітчизник ударом з літа метрів із 15 не залишив шансів голкіперу.

Через 5 хвилин Сергій отримав жовту картку. Зустріч завершилася з рахунком 2:0, що дозволило "Вестерло" з однойменного міста на півдні Бельгії набрати 10 очок, піднявшись з останнього на передостаннє місце в турнірній таблиці.

Як повідомляв OBOZ.UA, Сергій Сидорчук після 11 років виступів за київську команду у вересні ухвалив рішення продовжити кар'єру в Європі.

Зазначимо, що 4 листопада став надуспішним днем для українських легіонерів у топлігах Європи.

В АПЛ свій другий гол за "Евертон" забив Віталій Міколенко, а Довбик із Циганковим принесли перемогу "Жироні" у чемпіонаті Іспанії.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!