Екс-футболіст збірної України забив приголомшливий гол ударом скорпіона: відео шедевра

15,8 т.

Нападник "Тоболу" Антон Шиндер відзначився розкішним голом у матчі чемпіонату Казахстану проти "Атирау" (3:2). Екс-футболіст збірної України забив шедевральний м'яч ударом скорпіона.

Неймовірно ефектний епізод стався в середині другого тайму. На 64-й хвилині Шиндер замкнув скидку партнера по команді ударом п'ятою в падінні. Вийшло ефектно і ефективно.

Читайте: Футболіст збірної Словаччини забив феноменальний гол в "дев'ятку" з 50 метрів: відео шедевра

Варто відзначити, що своїм суперударом колишній гравець донецького "Шахтаря", який виступав в Україні за сімферопольську "Таврію", полтавську "Ворсклу" і одеський "Чорноморець", зрівняв рахунок. Пізніше вирішальний гол забив екс-півзахисник "Дніпра" Джаба Канкава.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в чвертьфіналі Ліги Європи футболіст лондонського "Арсеналу" забив дивовижний гол шведою в ворота московського ЦСКА.