Неймовірний камбек: "Тоттенхем" забив "Аяксу" на останній секунді та вийшов у фінал Ліги чемпіонів

74,4 т.
Неймовірний камбек: 'Тоттенхем' забив 'Аяксу' на останній секунді та вийшов у фінал Ліги чемпіонів

Головна сенсація нинішнього розіграшу Ліги чемпіонів амстердамський "Аякс" драматично програв лондонському "Тоттенхему" за сумою двох зустрічей в півфіналі і вийшов у вирішальний матч турніру.

Після перемоги на полі суперника (0:1) підопічні Еріка тен Хага не зуміли втримати нічию на домашній арені, пропустивши на останніх секундах – 2:3. Тепер англійці 1 червня посперечаються зі співвітчизниками з "Ліверпуля" за найпрестижніший європейський клубний трофей.

Команда з Нідерландів шокувала "шпор" вже на п'ятій хвилині зустрічі. Після подачі кутового капітан "Аякс" Маттейс де Лігт ударом головою відправив м'яч у сітку воріт чемпіона світу Уго Льоріса.

Читайте: "Динамо" встановило унікальне досягнення в сезоні Ліги чемпіонів

Ударне початок вселило ще більше впевненості в господарів поля, який чи не "возили" свого суперника по полю. А "Тоттенхема" до перерви можна згадати хіба що лише моменту корейського форварда Сона, але його удар не припав навіть у ворота.

А ось "Аякс" на 35-й хвилині подвоїв свою перевагу. Марокканський легіонер амстердамців Зіеш точним ударом в дотик метрів з 15 поклав м'яч точно під дальню штангу.

У другому таймі, здавалося, домінування господарів поля продовжиться. "Аякс", відчуваючи свою перевагу, відверто знущався над суперником і не давав йому навіть натяку на шанс повернутися в гру.

Проте, на 55-й хвилині гостям вдалося поквитатися один м'яч. Після розкішної контратаки Лукас Моура вийшов один на один з воротарем "Аякса" і відправив м'яч у лівий кут воріт.

Через чотири хвилини Моура під час неймовірно курйозної атаки ударом в дотик метрів з 14 оформив дубль.

Після цього на поле почалися гойдалки. Команди відповідали одна одній атакою на атакою. На 79-й хвилині Зіеш з лінії штрафного відправ м'яч у штангу. На 87-й хвилині лідер англійців Вертонген головою влучив у поперечину, а його ж добивання вибив з порожніх воріт захисник.

Розв'язка наступила на 90+6-й хвилині, коли Моура неймовірним чином приніс своїй команді перемогу, відправивши "Тоттенхем" в перший фінал Ліги чемпіонів в історії клубу.

Аякс – Тоттенхем

Як повідомляв OBOZREVATEL, вперше в фіналі Ліги чемпіонів за останні шість років не зіграють Ліонель Мессі і Кріштіану Роналду.