"Динамо" врятувалось від поразки в матчі з норвезьким середняком

10,4 т.
ФК Динамо

Київське "Динамо" у другому матчі на зборах в іспанській Марбельї зіграло внічию з норвезьким "Хеугесундом". Зустріч проти команди, яка зайняла в минулому сезоні в чемпіонаті країни 10-е місце з 16 команд, завершилася з рахунком 1:1.

Кияни пропустили першими вже на 11-й хвилині, коли Бущан влаштував невдалу перепасовку з захисниками. Норвезька форвард зміг перехопити м'яч і точно відправити його в сітку.

В середині першого тайму віце-чемпіони України змогли відігратися, завдяки голу Гонсалеса, який замкнув передачу Бесєдіна.

Читайте: "Голова і ноги не працюють": Хацкевич відверто висловився про поразку "Динамо"

"Динамо" - "Хеугесунд" (Норвегія) - 1: 1

Голи: Гонсалес 28 - Каллеваг 11.

"Динамо" 1-й тайм: Бущан, Морозюк, Бурда (Попов, 26), Кадар, Миколенко, Шепелев, Буяльський, Гармаш, Вербич, Гонсалес, Бесєдін;

"Динамо" 2 тайм: Рудько, Кендзьора, Хачеріді (Пантич, 67), Шабанов, Піваріч, Шепелев, Шапаренко, Смирний, Гусєв, Калитвинцев, Хльобас (Алексєєв, 67).

Свій наступний матч підопічні Олександра Хацкевича проведуть 23 січня проти австрійського "Штурма". Початок о 17:30.

Нагадаємо, що в першому поєдинку 2018 року "Динамо" програло швейцарському "Санкт-Галлену" - 0:2.