"Динамо" влаштувало гольову перестрілку з китайським клубом на зборах

8,5 т.
'Динамо' влаштувало гольову перестрілку з китайським клубом на зборах

Київське "Динамо" зіграло внічию у другому контрольному матчі на тренувальному зборі в Австрії.

У четвер, 5 липня суперником киян був китайський клуб "Тяньцзінь Цюаньцзянь". У поєдинку, багатому на гольові моменти, була зафіксована нічия - 3:3.

Китайські футболісти забили першими, однак ще до перерви "біло-сині" зрівняли рахунок зусиллями Віталія Буяльського, а потім і вийшли вперед - відзначився Назарій Русин.

Читайте: Фанати влаштували бійку після матчу ЧС-2018

У другому таймі киянам довелося знову рятувати ситуацію після того, як "Тяньцзінь" забив два м'ячі поспіль і таким чином повів - 3:2. На 86-й хвилині Беньямін Вербич встановив остаточний рахунок - 3:3.

Склад "Динамо" в цьому матчі: Маханьков, Морозюк, Гуйє, Алібеков, Михайличенко, Сидорчук, Буяльський, Андрієвський, Ледньов, Шапаренко, Русин.

Нагадаємо, 4 липня "Динамо" обіграло "Карабах" - 1:0.

На зборі в Австрії кияни проведуть ще три матчі. Наступна гра відбудеться 8 липня - "Динамо" зіграє зі швейцарським "Люцерном".

Як повідомляв OBOZREVATEL, Кріштіану Роналду, за відомостями іспанської преси, підписав багатомільйонний контракт з новим клубом .