"Динамо" в меншості зіграло внічию в Лізі Європи

50,4 т.
'Динамо' в меншості зіграло внічию в Лізі Європи

Київське "Динамо" не змогло обіграти португальську "Марітіму" в першому матчі 4-го раунду кваліфікації Ліги Європи. Поєдинок на Мадейрі завершився з рахунком 0:0. При цьому гості закінчували гру в меншості.

Віце-чемпіони України обережно почали зустріч, намагаючись звикнути до важкого поля і манери гри суперника. "Біло-сині" взяли м'яч під контроль, володіючи ініціативою на перших хвилинах.

В діях португальців було забагато сумбуру. Вони намагалися якомога швидше доставити м'яч вперед або при першій нагоді вдарити. Проте, саме футболісти "Марітіму" могли відкрити рахунок, коли після удару Валенте м'яч зрикошетив від ноги Ярмоленка і пролетів у дециметрах над поперечиною.

Читайте: УЄФА назвав вражаючу суму призових для "Динамо" в єврокубках

А на 30-й хвилині Денис Гармаш завівся і ледь не отримав червону картку, надто емоційно відреагувавши на грубий фол від Гамбоа. Півзахисника насилу заспокоїли Ярмоленко і Сидорчук, а потім уже сам гравець не повівся на провокацію суперника, отримавши відвертий удар ззаду по ногах.

Після перерви динамівці накрутили темп і більш настирливо пішли вперед, буквально затиснувши господарів на їхній половині поля.

Не зумівши зламати ешелоновану оборону суперника, кияни скинули оберти і ближче до кінця поєдинку швидкість гри серйозно впала. Коли ж Хацкевич кинув у бій другого форварда, випустивши Кравця, "Динамо" залишилося в меншості.

Хачеріді отримав другу жовту картку і побачив перед собою червону. В останні 5 хвилин гості намагалися вирвати перемогу, проте удар Мбокані заблокували.

Матч-відповідь відбудеться в Києві через тиждень. Гра на "Олімпійському" відбудеться в День Незалежності України - 24 серпня.

Ліга Європи. Кваліфікація. 4-й раунд (перший матч)

"Марітіму" (Мадейра, Португалія) - "Динамо" (Київ, Україна) - 0:0

"Марітіму": 94. Шарлес, 4. Пабло, 5. Зейнадін, 14. Мартінш, 23. Бебето, 6. Шен, 11. Бесса, 21. Гамбоа, 30. Пікеті, 33. Валенте, 93. Евертон

"Динамо": 35. Коваль, 24. Віда, 34. Хачеріді, 44. Кадар, 9. Морозюк, 16. Сидорчук, 19. Гармаш (Кравець, 86), 29. Буяльський (Шепелєв, 86), 10. Ярмоленко, 25. Гонсалес (Циганков, 72), 70. Мбокані

Попередження: Гармаш, 30) Гамбоа, 30, Кадар, 54, Сидорчук, 60, Ярмоленко, 63, Хачеріді, 80, Шен, 82, Ібсон, 84

Вилучення: Хачеріді, 89

Нагадаємо, напередодні "Олександрія" створила сенсацію в Лізі Європи.