"Динамо" сенсаційно втратило перемогу над "Десною"

38,5 т.
'Динамо' сенсаційно втратило перемогу над 'Десною'

Київське "Динамо" в матчі 23-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі не змогло вдома обіграти чернігівську "Десну".

Поєдинок при порожніх трибунах НСК "Олімпійського" завершився iз сенсаційним рахунком 1:1.

Перший тайм минув із невеликою перевагою господарів, які ніяк не могли налагодити комбінаторну гру. Шабанов, Попов і Кадірi до 21-ї хвилини не віддали жодної довгої або середньої передачі. У лідерів віцечемпіонів України нічого не виходило в атаках.

"Десні" вдалося кілька контрвипадів, здебільшого завдяки помилкам киян у центрі поля, але в завершальних фазах відмінно грав столичний голкіпер.

Відкривати рахунок підопічні Олексія Михайличенка мали за хвилину до перерви. На правому краю штрафного майданчика пройшла "стінка". Шепелєв отримав м'яч по центру воріт, пробив з відскоком від газону, але влучив у поперечину.

Після перерви "Десна" всім складом сіла в оборону, практично забувши про напад. До 60-ї хвилини футболісти з Чернігова не завдали жодного удару по воротах Бущана.

На 69-й хвилині територіальну перевагу Русин втілив в ігрову, точно замкнувши простріл Шепелєва – 1:0.

Матч тривав без шансів для гравців із Чернігова, але на 80-й хвилині "Динамо" саме позбулося перемоги. Караваєв у простій ситуації припустився прикрої помилки, віддавши пас назад точно в ноги Філіппову. Форвард спокійно відіграв воротаря і відправив м'яч у порожні ворота – 1:1.

"Динамо" – "Десна" 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 69 Русин, 1:1 – 80 Філіппов.

Динамо – Бущан, Кендзьора (Караваєв, 46), Миколенко, Попов, Шабанов, Шепелєв, Циганков, Вербич, Мохаммед, Буяльський, Русин.

Десна – Паст, Конопля, Імереков, Гітченко, Домбровський, Калитвинцев (Картушов, 87), Огиря, Старенький, Арвеладзе (Гуцуляк, 67), Тамм, Філіппов.

Попередження: Русин (23), Старенький (47).

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше луганська "Зоря" в центральному матчі 23-го туру в УПЛ вирвала перемогу над донецьким "Шахтарем". Зустріч завершилася з рахунком 1:0.