"Динамо" розгромило "Зірку" в 5-му турі чемпіонату України

29,2 т.
Динамо Зірка

Київське "Динамо" впевнено обіграло Кропивницьку "Зірку" в 5-му турі чемпіонату України. Поєдинок на "Олімпійському" завершився розгромною перемогою "біло-синіх" із рахунком 3:0.

Підопічні Олександра Хацкевича очікувано з перших хвилин захопили територіальну та ігрову перевагу. Однак, незважаючи на явну різницю в класі, киянам було непросто зламати ешелоновану оборону суперника.

З огляду на серйозну спеку, темп гри був невисоким, що допомагало "Зірці" спокійно захищатися, не даючи динамівцям вільного простору. У підсумку, в першому таймі глядачі голів так і не побачили.

Читайте: "Підклав свиню": у футболіста збірної Хорватії зірвався трансфер у "Динамо"

Після перерви господарі додали в швидкості і це швидко далося взнаки. Вже на 48-й хвилині Мбокані відкрив рахунок після передачі Дениса Гармаша.

А через півгодини настав зоряний час лідера "Динамо" Андрія Ярмоленка. Напівзахисник збірної України протягом трьох хвилин оформив дубль. Спершу капітан "біло-синіх" реалізував пенальті, а потім спокійно вразив ворота після пасу все того ж Гармаша.

Чемпіонат України. 5-й тур

"Динамо" - "Зірка" - 3:0(0:0)

Голи: Мбокані (48), Ярмоленко (76 пен., 78)

"Динамо": 35.Коваль, 9.Морозюк, 10.Ярмоленко (К), 15.Циганков (8.Шепелев, 77), 16.Сідорчук, 25.Гонсалес, 29.Буяльскій, 34.Хачеріді (19.Гармаш, 46), 44.Кадар, 70.Мбокані (22.Кравец, 81), 94.Кендзера

"Зірка": 44.Паст, 7.Драченко (К), 8.Полегенько, 9.Есеола, 20.Фатеев, 21.Загальскій, 27.Дришлюк (6.Кастельс, 84), 45.Пепе Сесе, 55.Ковалев , 77.Чічіков (29.Прядун, 60), 93.Цюпа (19.Оганесян, 65)

Попередження: Цюпа (42)

Таким чином кияни сповна реабілітувалися за минулий матч. Як повідомляв "Обозреватель", "Динамо" не зуміло обіграти "Ворсклу" в 4-му турі УПЛ (0:0).