"Динамо" перемогло бельгійців і вийшло до наступного раунду Ліги УЄФА

86,8 т.
'Динамо' перемогло бельгійців і вийшло до наступного раунду Ліги УЄФА

Юнаки київського "Динамо" в більшості обіграли на своєму стадіоні бельгійський "Андерлехт" 2:1 і пробилися в наступний раунд юнацької Ліги чемпіонів. У воротах суперника відзначилися Сергій Булеца і Георгій Цитаїшвілі, який днями продовжив контракт із клубом, незважаючи на чутки про перехід у "Шахтар".

При рівній грі обох команд у першому таймі "Динамо" було ближче до взяття воріт бельгійців, проте на перерву команди йшли з рахунком 0:0.

Читайте: "Динамо" відвантажило 10 голів у ворота новачка Прем'єр-ліги U-19

Друга половина зустрічі вийшла більш динамічною. Першими вперед вийшов "Андерлехт": Доку, скориставшись помилкою киян, прострілив у штрафну, де набігаючий Коласса не залишив шансів кіперу "Динамо" Кучеруку.

Та вже через менш, ніж за десять хвилин, Цитаїшвілі неймовірним ударом зі штрафного зрівняв рахунок.

Перший поєдинок у Бельгії завершився з рахунком 1:1, тож для виходу до наступного раунду киянам потрібно було обігравати свого суперника. Після точного удару Шулянського футболіст суперника Ківіор вибив руками м'яч із порожніх воріт, за що тут же побачив перед собою червоне світло. Білоруський арбітр зустрічі вказав на 11-метрову позначку, а Булеца без проблем розібрався з голкіпером противника, подарувавши своїй команді єврокубкову весну.

17 грудня "Динамо" дізнається свого суперника в стикових матчах. Поєдинок пройде 19 або 20 лютого.

Як повідомляв OBOZREVATEL, президент київського "Динамо" Ігор Суркіс розповів, чому його команда минулого сезону не прибула на матч чемпіонату України в Маріуполь.