"Динамо" обіграло лідера УПЛ

23,8 т.
'Динамо' обіграло лідера УПЛ

Київське "Динамо" в матчі 5-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі обіграло лідера турнірної таблиці - ФК "Олександрію". Поєдинок на столичному НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 1:0.

У першому таймі абсолютною ініціативою володіли підопічні Хацкевича, які раз по раз створювали натиск на ворота Паньківа.

Організована і якісна оборона гостей витримувала до 68-ї хвилини, коли шикарний гол забив Циганков. Капітан киян "пострілом" з-за меж штрафного потрапив чітко в дев'ятку.

Ближче до кінцівці матчу "Олександрія" спробувала перевести гру на половину поля суперника, але "Динамо"продемонструвало хорошу фізичну готовність, моментально пресингуючи олександрійців.

Читайте: УЄФА виніс рішення по матчу "Динамо" в Лізі чемпіонів

Відзначимо, що раніше свою перемогу в 5-му турі здобув донецький "Шахтар". Гірники в гостях були сильнішими ФК "Львів" - 2:0.