"Динамо" на останній хвилині втратило перемогу над "Зорею"

26,4 т.
'Динамо' на останній хвилині втратило перемогу над 'Зорею'

Київське "Динамо" не змогло втримати перемогу над луганською "Зорею" у 28-му турі Прем'єр-ліги.

Підопічні Олександра Хацкевича, залишившись по ходу гри без двох футболістів основи Тамаша Кадара та Віталія Буяльського, на полі НСК "Олімпійський" втратили три очки в компенсований час – 1:1.

Читайте: "Це круто!" Легіонер "Динамо" використовує українську мову, а не російську

Рахунок у цьому матчі був відкритий уже на 11-й хвилині зустрічі. Капітан "Динамо" Віктор Циганков із лівого флангу зробив простріл у воротарський майданчик "Зорі", а Назарій Русин у дотик переправив м'яч у секту з пари метрів.

Надалі гра не відрізнялася видовищністю. "Динамо" володіло перевагою, створивши кілька гарних моментів. Зокрема, на 60-й хвилині все той же Русин не зміг забити з кількох метрів, а ще через кілька хвилин уругвайський новачок "біло-синіх" Де Піна не забив із забійної позиції.

"Зоря" ж свій перший удар у площину воріт Дениса Бойка нанесла на 84-й хвилині. Громов пробивав без перешкод з 11 метрів, але голкіпер киян потягнув складний м'яч.

А на другій компенсованій хвилині легіонер "Зорі" Сілас прямим ударом зі штрафного шокував "Динамо", надіславши м'яч точно в кут воріт. Так, "біло-сині" втратили очки у другому матчі УПЛ поспіль.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за даними ЗМІ, керівництво київського "Динамо" розглядає варіант із відставкою Олександра Хацкевича після закінчення сезону.