"Динамо" поразкою завершило виступи у єврокубках

Динамо Фенербахче

Київське "Динамо" програло "Фенербахче" у 6-му турі групового етапу Ліги Європи. Матч у польському Кракові на стадіоні "Краковія" імені Юзефа Пілсудського завершився з рахунком 0:2.

Ця гра не мала жодного турнірного значення, оскільки тиждень тому український клуб втратив всі шанси на вихід у плей-оф або на виступ у Лізі конференцій.

"Динамо" спробувало з перших хвилин заграти першим номером і навіть провело кілька контрвипадів, які особливої небезпеки не несли. Особливо активував правий фланг, де регулярні забіги робили Циганков та Тимчик.

Турки свою гру збудували на неспішному позиційному нападі, довго розігруючи м'яч у центрі поля. На 10-й хвилині Ванат міг забивати, але скористатися помилкою Байїндира не зумів.

Гравці "Фенербахче" помітно перевершували опонентів у швидкості, через що киянам доводилося все частіше фолити. Турецькі гравці особливо не загрожували воротам Бущана, але на 22-й хвилині забили нелогічний гол.

Після дальньої передачі до центру штрафного майданчика "Динамо" Валенсія зіткнувся з голкіпером збірної України. М'яч відлетів до Гюлера і той у дотик відкрив рахунок.

Пропущений м'яч помітно зменшив ентузіазм київських футболістів. Гравці виглядали розібраними та на 34-й хвилині ледь не пропустили другий гол. Пас назад перехопив Валенсія, але йому трохи не вистачило точності, вдарити по порожніх воротах.

Матч ряснів поштовхами і силовою боротьбою, через що страждала видовищність поєдинку. Київські футболісти виглядали абсолютно беззубими в нападі і за весь тайм змогли завдати лише одного удару, який навіть не влучив у ворота.

У відповідь команда з Туреччини змогла подвоїти свою перевагу, забивши гол у роздягальню. Після розіграшу кутового Ванат упустив Вілліана Арао і той ювелірно головою відправив круглий снаряд під штангу – 2:0.

Після перерви малюнок гри не змінився. Гості грали за результатами, не форсували події, водночас не відсиджуючись у глибокій обороні. "Фенер" значно перевершував опонентів у конструктивних діях і на 59-й хвилині міг робити рахунок розгромним. Валенсія виходив віч-на-віч, але бездоганно зіграв Бущан.

"Динамо" ніяк не могло виправити провали в обороні, чим користувалися турецькі гравці. Один із таких провалів коштував "біло-синім" видалення Забарного. На 68-й хвилині Ілля ціною другої жовтої картки збив суперника, що втікав.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Динамо" та "Фенер" зустрічалися в першому турі ЛЕ. Тоді турки у Стамбулі обіграли українських футболістів із рахунком 2:1.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber . Не ведіться на фейки!