Дикий фейл: українець Коваль пропустив від голкіпера суперника на останній хвилині

16,8 т.
Максим Коваль

Український голкіпер "Аль-Фатеха" Максим Коваль помилився на виході на останній хвилині матчу чемпіонату Саудівської Аравії, пропустивши вирішальний гол від воротаря суперників.

Команда нашого співвітчизника була близька до домашньої перемоги з рахунком 2:1, коли на 95-й хвилині поєдинку "Аль-Фейсалі" отримав право на кутовий. На стандартне положення прийшов голкіпер гостей, зумівши скористатися невдалим виходом Коваля з воріт, і без проблем відправив м'яч у сітку.

"Аль-Фатех" замикає турнірну таблицю чемпіонату Саудівської Аравії з 12 очками після 18 турів. Українець є основним голкіпером команди. На його рахунку всього 1 "сухий" матч у 18 поєдинках першості країни.

Читайте: У Туреччині воротаря видалили за два відбиті пенальті – опубліковано відео

Як повідомляв OBOZREVATEL, в іншому матчі в Саудівській Аравії воротар "Аль-Рашида" Абдулла Маюф спочатку врятував команду від пропущеного гола, а в наступній атаці забив гол.