Чехія – Україна: відео голів товариського матчу

3,9 т.
Збірна України з футболу

Футбольна збірна України в Чехії втратила перемогу в товариській грі з місцевою національною командою. Зустріч у Пльзені на "Стадіоні в Штрунцових садах" завершилася з рахунком 1:1.

Україна більшу частину часу проводила в обороні, відбиваючись від атак чехів, але на 27-й хвилині змогла організувати результативну контратаку. Перший м'яч у своїй кар'єрі за "жовто-синю" збірну забив Віктор Корнієнко.

На останній секунді третьої доданої хвилини наші гравці пропустили м'яч у відповідь.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам відео голів.

Чехія – Україна 1:1

Гол: 0: 1 – 27 Корнієнко.

1:1 – 90+3 Видра.

Чехія – Станек, Емелка, Гавел (Матею, 46), Цоуфал, Крав, Пешек (Гложек, 46), Голешов (Каша, 62), Змргал (Видра, 46), Соучек (Барак, 62), Саділек, Тецл (Сачек , 76).

Україна – Бойко, Корнієнко, Сирота, Тимчик, Зінченко, Зубков (Булеца, 65), Макаренко (Шапаренко, 56), Качараба, Ярмоленко (Кочергін, 76), Крiвцов (Соболь, 46), Сікан (Яремчук, 56).

Попередження: Зінченко (2), Саділек (46), Крав (73).

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна за календарем пропускає цей тур у відборі на ЧС-2022. Щоб заповнити паузу, наша команда і вирушила на спаринг у Чехії.

Україна упустила перемогу над Францією

Зазначимо, що напередодні Казахстан зробив гучну сенсацію в матчі з Боснією і Герцеговиною. Цей результат зіграв на руку Україні.

Андрій Ярмоленко

Після 5 турів кваліфікації на чемпіонат світу-2022 в Катарі підопічні Олександра Петракова посідають 2-й рядок турнірної таблиці.

Тарас Степаненко

У "жовто-синіх" п'ять очок – усі матчі завершилися з нічийним рахунком.

Руслан Малиновський

У суботу, 4 вересня, Україна упустила перемогу над Францією. У матчі на НСК "Олімпійський" був зафіксований рахунок 1:1.