Бразильський футболіст заїхав судді по обличчю в матчі чемпіонату Франції, не отримавши навіть жовтої: Відеофакт

10,7 т.

Неординарний інцидент стався в матчі 16-го туру чемпіонату Франції, в якому "Кан" приймав удома "Ліон". Захисник гостей Фернандо Марсал примудрився заїхати по обличчю бокового арбітра, залишившись при цьому безкарним.

Епізод стався на початку другого тайму. На 55-й хвилині зустрічі бразильський футболіст схльоснувся на брівці в жаркому суперечці з лайнсменом. Марсал настільки активно жестикулював, що врізав судді по обличчю. При цьому бічний рефері ніяк не відреагував на нахабний інцидент, залишивши його без уваги. У підсумку захисник "ткачів" не отримав навіть попередження.

Читайте: Англійський футболіст отримав жахливу травму обличчя після зіткнення з воротарем: фото не для людей зі слабкими нервами

Варто відзначити, що сам матч завершився виїзною перемогою "Ліона" з рахунком 2: 1.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що український футболіст забив шедевральний гол у чемпіонаті Хорватії.