Бразильський футболіст комічно виконав пенальті, змусивши схопитися за голови гравців і тренерів: відеофакт

16,0 т.

Півзахисник "Гіресунспора" Додо став одним з головних антигероїв матчу 1/4 фіналу Кубка Туреччини проти "Фенербахче" (1:2). Бразильський футболіст дико осоромився під час виконання пенальті.

Неймовірно комічний інцидент стався на початку другого тайму. На 53-й хвилині господарі отримали шанс зрівняти рахунок, проте феєрично його упустили. Додо довго дріботів перед м'ячем, а потім ганебно пробив, не потрапивши навіть в ворота.

Читайте: "Важкий характер": Хацкевич висловив стурбованість зірковим футболістом "Динамо"

Кострубатий удар бразильця змусив схопитися за голови всіх - уболівальників, футболістів і головного тренера "Гіренсунспора" Діядіна Метіна.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися, як це було.

Нагадаємо, раніше "золотий" матч чемпіонату Грузії завершився неповторним пенальті.