Божевільний чемпіонат: футболіст збірної України підписав контракт з новим європейським клубом

19,9 т.

Нападаючий збірної України Євген Селезньов визначився з новим клубом. 32-річний футболіст підписав контракт з командою турецької Суперліги "Акхісарспор". Контракт між сторонами підписаний на 2,5 роки, повідомляє прес-служба "чорно-зелених".

Останньою командою Селезньова був "Карабюкспор", що замикає турнірну таблицю турецької першості. У його складі Євген провів 31 матч, в яких відзначився вісьмома забитими м'ячами.

Читайте: Екс-футболіст збірної України, який став росіянином, психанув на питання про зраду

"Акхісарспор" за підсумками минулого сезону посів сьоме місце в Суперлізі, а в нинішній першості йде на 12 місці. Відзначимо, що поточний сезон турецького чемпіонату відрізняється неймовірною напруженістю: шосте місце від першого розділяє всього шість очок.

Також нова команда українця є учасником 1/8 фіналу Кубка Туреччини, де в першій зустрічі поступилася на виїзді "Бурсаспора" (1:2). Матч-відповідь відбудеться вже 17 січня.

Як повідомляв "Обозреватель", екс-футболіст "Динамо" Сергій Рибалка розповів про роботу з Сергієм Ребровим.