Франція відігралася з 0:2, забивши переможний гол Бельгії на останніх хвилинах у півфіналі Ліги націй

Франція обіграла Бельгію

Збірна Франції в півфінальному матчі Ліги націй обіграла команду Бельгії. Поєдинок у Турині на "Альянц Арені" завершився з рахунком 2:3, водночас переможний гол був забитий на 91-й хвилині.

Рамел Лукаку

Підопічні Дешама почали зустріч першим номером, у неспішному темпі перекочуючи м'яч і повністю володіючи територіальною перевагою, і створювали чимало проблем команді Мартінеса.

На перших хвилинах обидві команди обмінялися гострими випадами. На 4-й хвилині де Брейне розстріляв Льоріса, а на 8-й Павар змусив попрацювати Куртуа.

Бельгія багато атакувала

Французам вдавалося набагато ретельніше готувати свої атаки, незважаючи на те, що їхнє завершення залишало бажати багато кращого.

Гра для чинних чемпіонів світу, здавалося, закінчилася, коли вони за 4 хвилини пропустили два голи.

Франція пропустила два голи

На 37-й хвилині Карраско фантастичним ударом під штангу не дав Льорісу навіть можливості врятувати команду, а потім Лукаку найпотужнішим пострілом зробив рахунок 2:0.

Після половини матч перевернувся. Бензема і Мбаппе змогли зрівняти рахунок, а удар Ернандеса на 91-й хвилині добув для "галльських півнів" неймовірну перемогу.

Бельгія – Франція 2:3 (2:0, 0:3)

Голи: 1:0 – 37 Карраско, 2:0 – 40 Лукаку, 2:1 – 62 Бензема, 2:2 – 69, пенальті Мбаппе, 2:3 – 90 Ернандес.

Бельгія – Куртуа, Денайер, Вертонген, Алдервейрелд, Кастаньо (Батшуайі, 90), Вітцель, Тілеманс (Ванаку, 70), де Брейне, Карраско, Азар (Троссард, 74), Лукаку.

Франція – Льоріс, Ернандес, Варан, Ернандес, Павар (Дюбуа, 90), Погба, Рабьо (Тчуамені, 75), Кунде, Мбаппе, Грізманн, Бензема (Верету, 90).

Попередження: Вертонген (67).

Тож французи за головний трофей турніру зіграють з іспанцями, які днем раніше здолали Італію. Вирішальний матч відбудеться 10 жовтня на "Сан-Сіро" в Мілані.