Бельгія - Японія: огляд матчу 1/8 фіналу ЧС-2018

16,4 т.

Збірні Бельгії та Японії в рамках матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу в Росії влаштували інтригуючий футбольний трилер, прикрасою якого, в кращих традиціях фільмів Альфреда Хічкока, стала розв'язка.

У Ростові-на-Дону до середини другого тайму бельгійська збірна поступалася в рахунку - 0:2, але зуміла переломити хід гри і, завдяки замінам, вирвати перемогу. Вирішальний гол у виконанні Шадлі "Червоні дияволи" забили на 4-й доданій хвилині гри!..

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися відеоогляд матчу.

Бельгія - Японія 3: 2 (0: 0)

Голи: 0:1 - 48 Харагуті, 0:2 - 52 Інуї, 1:2 - 69 Вертонген, 2:2 - 74 Феллайні, 3:2 - 90+4 Шадлі.

Бельгія - Куртуа, Компані, Вертонген, Меньє, Алдервейрелд, де Брюйне, Феррейра Карраско (Шадлі, 65), Вітцель, Азар, Мертенс (Феллайні, 65), Лукаку.

Японія - Кавасіма, Йосіда, Нагатомо, Сакаї, Сьодзі, Хасебе, Сібасакі (Ямагуті, 81), Кагава, Харагуті (Хонда, 81), Інуї Такасі, Осако.

Попередження: Сібасакі (40).

В 1/4 фіналу бельгійці зіграють 6 липня з головним фаворитом турніру - збірною Бразилії.