"Барселона" вирвала нічию з "Атлетіко" в чемпіонаті Іспанії

15,3 т.
Атлетіко Барселона

Мадридський "Атлетіко" не зміг обіграти каталонську "Барселону" в центральному матчі 8-го туру чемпіонату Іспанії. Поєдинок на стадіоні "Ванда Метрополітан" завершився внічию - 1:1.

Гості неймовірно жваво почали зустріч. Вже на 30-й секунді Мессі міг відкривати рахунок, але пробив поруч зі штангою після того, як обігрався із Суаресом у стіночку і увірвався до воротарського майданчика.

"Матрасники" витримали натиск "синьо-гранатових", досить швидко відсунувши гру від своїх воріт. Більш того, голкіпер "Барси" тер Штеген двічі врятував свою команду після ударів Грізманна на 9-й хвилині. Однак і він не зумів виручити каталонців, коли в середині тайму Сауль блискуче забив більярдним ударом, уклавши м'яч ідеально в кут.

Читайте: Атлетіко - Барселона: хронологія матчу чемпіонату Іспанії

Відкривши рахунок у матчі, підопічні Дієго Сімеоне відійшли назад, повністю перейшовши на гру "другим номером". У результаті Мессі і компанія за весь тайм завдали лише один удар у площину воріт Облака.

Після перерви малюнок практично не змінився. "Барса" продовжувала більшу частину часу володіти м'ячем, а мадридці всією командою оборонялися, намагаючись небезпечно контратакувати.

І все ж у кінці матчу каталонці змогли домогтися свого. На 82-й хвилині Суарес головою вразив ворота Облака, замкнувши подачу з флангу.

"Атлетіко" - "Барселона" - 1:1

Голи: Сауль, 21 - Суарес, 82

"Атлетіко": 13. Облак, 2. Годін, 3. Філіпе Луїс, 15. Савич, 20. Хуанфран Торрес, 6. Коке, 8. Сауль Ньігес, 10. Феррейра-Карраско (Парті, 73), 11. Анхель Корреа (Гайтан, 58), 14. Габі (Торрес, 83), 7. Грізманн

"Барса": 1. Тер Штеген, 23. Юмтіті, 3. Піке, 2. Семеду (Роберто, 61), 5. Бускетс, 8. Іньєста (Жерар Деулофеу, 61), 18. Хорді Альба, 21. Андре Гомеш, 4. Ракітіч (Пауліньо, 79), 9. Суарес, 10. Мессі

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що стали відомі деталі контракту Мессі з новим клубом.