"Барселона" розгромила "Реал" в історичному Ель-Класіко

59,7 т.
'Барселона' розгромила 'Реал' в історичному Ель-Класіко

Мадридський "Реал" розгромно програв "Барселоні" в 17-му турі чемпіонату Іспанії. Ель Класіко на "Сантьяго Бернабеу", яке вперше в історії проходило о першій годині дня за місцевим часом з акцентом на азіатський ринок, завершилося перемогою каталонців з рахунком 3:0.

Підопічні Зінедіна Зідана активно почали зустріч і вже на старті поєдинку Роналду забив гол. Однак перед тим, як вбити м'яч під поперечину, Кріштіану заліз в офсайд.

Через 9 хвилин португалець отримав забійний шанс відкрити рахунок, але банально не влучив по м'ячу після прострілу Крооса.

Після цього гра трохи заспокоїлася і перейшла на позиційну боротьбу у центрі поля. Обидві команди діяли компактно в обороні, не даючи супернику вільного простору.

На кінець півгодини Пауліньо вискочив один на один з Навасом, але воротар потягнув удар бразильця під поперечину. В атаці у відповідь Роналду з декількох метрів міг забивати, проте тер Штеген парирував його постріл в кут ногою.

Після перерви "Барса" заграла активніше і досить швидко це дало свої плоди. Бистра контра каталонців завершилася тим, що Роберто покотив на Суареса, а той розстріляв Наваса.

"Реал" полетів відіграватися, проте через 10 хвилин отримав другий м'яч у свої ворота. Дані Карвахаль рукою не дав Мессі забити, парирував удар аргентинця. У підсумку захисник отримав червону, а Лео впевнено реалізував пенальті.

Видалення серйозно вплинуло на гру "вершкових". Підопічні Зідана всіляко йшли вперед, при цьому залишаючи вільні зони ззаду.

Господарі могли відквитати хоча б один м'яч, але тер Штеген блискуче врятував "Барсу" після ударів Бейла (двічі) і Рамоса. А на 93-й хвилині Відаль довершив погром "вершкових".

Ла Ліга. 17 тур

"Реал" - "Барселона" - 0:3

Голи: Суарес, 54, Мессі, 64 (пен), Відаль, 90+3

"Реал": 1. Навас К., 2. Карвахаль, 5. Варан, 12. Марсело, 4. Серхіо Рамос, 8. Кроос, 10. Модріч, 14. Каземіро, 23. Ковачич, 7. Роналду, 9. Бензема

"Барселона": 1. Тер Штеген, 25. Вермален, 3. Піке, 5. Бускетс, 8. Іньєста, 15. Пауліньо, 18. Хорді Альба, 20. Роберто, 4. Ракітіч, 9. Суарес, 10. Мессі

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Кріштіану Роналду "опустили" перед матчем з "Барсою".