"Барселона" принизила "Реал", забивши п'ять м'ячів в Ель-Класiко

62,6 т.
'Барселона' принизила 'Реал', забивши п'ять м'ячів в Ель-Класiко

"Барселона" в 10-му турі чемпіонаті Іспанії здобула переконливу перемогу над мадридським "Реалом". Поєдинок на "Камп Ноу" завершився з рахунком 5: 1.

Матч почався з гострих атак обох команд і вже на 11-й хвилині господарі відкрили рахунок. Жорді Альба отримав м'яч, прорвався по лівому флангу і прострілив у центр штрафного. Коутиньо прийняв передачу і пробив у вільний від Куртуа кут - 1: 0.

Пропущений гол шокував "Реал", чим одразу спробували скористатися каталонці. Одна з небезпечних атак призвела до того, що арбітр подивившись відеоповтор поставив пенальті.

Після перерви мадридці змогли отквівать один удар, але грамотні заміни від Ернесто Вальверде призвели до справжнього розгрому "вершкових".

Дублем у ворота Куртуа відзначився Суарес. Ще один м'яч на рахунку Відаля.

Читайте: '' Поранений "Реал '': тренер" Барселони "висловився перед Ель Класіко