"Барселона" принизила "Реал", забивши п'ять м'ячів в Ель-Класiко

73,3 т.
'Барселона' принизила 'Реал', забивши п'ять м'ячів в Ель-Класiко

"Барселона" в 10-му турі чемпіонаті Іспанії здобула переконливу перемогу над мадридським "Реалом". Поєдинок на "Камп Ноу" завершився з рахунком 5: 1.

Матч почався з гострих атак обох команд і вже на 11-й хвилині господарі відкрили рахунок. Жорді Альба отримав м'яч, прорвався по лівому флангу і прострілив у центр штрафного. Коутиньо прийняв передачу і пробив у вільний від Куртуа кут - 1: 0.

Пропущений гол шокував "Реал", чим одразу спробували скористатися каталонці. Одна з небезпечних атак призвела до того, що арбітр подивившись відеоповтор поставив пенальті.

Відео дня

Після перерви мадридці змогли отквівать один удар, але грамотні заміни від Ернесто Вальверде призвели до справжнього розгрому "вершкових".

Дублем у ворота Куртуа відзначився Суарес. Ще один м'яч на рахунку Відаля.

"Барселона" - "Реал Мадрид" 5: 1 (2: 0, 3: 1)

Голи: 1: 0 - 11 Коутиньо, 2: 0 - 30, пенальті Суарес, 2: 1 - 50 Марсело, 3: 1 - 75 Суарес, 4: 1 - 83 Суарес, 5: 1 - 87 Відаль.
Барселона - тер Штеген, Піке, Альба, Серджіо Роберто, Лангле, Артур (Відаль, 84), Бускетс, Рафінья (Нелсон Семеду, 69), Ракітіч, Коутіньо (Дембеле, 74), Суарес.
Реал Мадрид - Куртуа, Варан (Васкес, 46), Марсело (Діас, 82), Начо, Рамос, Кроос, Каземіро, Іско, Модріч, Бейл (Асенсио, 77), Бензема.

Попередження: Ракітіч (38), Начо (39), Бейл (53), Суарес (77).