"Барселона" драматично вилетіла з Суперкубка Іспанії

12,3 т.
Переможний гол 'Атлетіко'

У півфіналі Суперкубка Іспанії, який проходив у Саудівській Аравії, "Атлетіко" взяв верх над "Барселоною", здобувши вольову перемогу з рахунком 3:2.

У першому таймі команди голів не забивали, а вже на перших секундах другої половини мадридці відкрили рахунок в матчі зусиллями Коке, який вийшов на заміну в перерві. Каталонцям досить швидко вдалося відігратися, а потім і вийти вперед після голів Мессі та Грізманна.

У кінцівці зустрічі "Барселона" почала втомлюватися, чим і скористався більш свіжий "Атлетіко". Спочатку Мората реалізував пенальті за порушення проти Вітоло з боку голкіпера "синьо-гранатових", після чого Корреа переграв воротаря після виходу один на один і встановив остаточний рахунок в матчі.

Читайте: На найближчі 10 років: іспанці включили Луніна до складу "Реала"

Як повідомляв OBOZREVATEL, в іншому півфінальному матчі Суперкубка Іспанії, в якому "Реал" переміг "Валенсію" з рахунком 3:1, був забитий фантастичний гол прямим ударом з кутового.