"Астана" - "Динамо": огляд матчу

12,9 т.
'Астана' - 'Динамо': огляд матчу

Київське "Динамо" мінімально перемогло "Астану" в матчі п'ятого туру групового раунду Ліги Європи. Поєдинок на стадіоні "Астана Арена" завершився з рахунком 0:1.

У дебюті зустрічі киянам знадобився час, щоб звикнути до штучного покриття. А ось казахські футболісти мали кілька відмінних можливостей вийти вперед. Невпевнені дії кіпера "Динамо" Дениса Бойка в рамці своїх воріт ледь не коштували киянам пропущеного м'яча. Стримавши стартовий штурм, кияни вирівняли гру і в середині першого тайму вийшли вперед. Вербич неймовірним ударом у дальній кут відкрив рахунок забитим м'ячам.

Читайте: ''Критики було багато'': Хацкевич прокоментував перемогу "Динамо" в ЛЄ

Пропущений гол змусив "Астану" активізувати свої дії в атаці. Однак по-справжньому небезпечних моментів казахські футболісти біля воріт "Динамо" в першій половині зустрічі створити так і не зуміли.

Після перерви кияни віддали ініціативу супернику. "Астана" як і раніше шукала діри в обороні "Динамо", однак за українську команду зіграла навіть перекладина після неймовірного сейва Бойка.

Кінцівка зустрічі вийшла дуже нервовою. Перевага киян була мінімальною, проте віце-чемпіону України таки вдалося завоювати перемогу і достроково забезпечити собі єврокубкову весну.

До вашої уваги - найцікавіші моменти протистояння на "Астана-Арені".

Як повідомляв OBOZREVATEL, полтавська "Ворскла" поступилася лондонському "Арсеналу" в скандальному матчі п'ятого туру групового раунду Ліги Європи.