"Шахтар" розгромив "Металіст" в чемпіонаті України

2,6 т.
'Шахтар' розгромив 'Металіст' в чемпіонаті України

Донецький "Шахтар" здобув легку перемогу в матчі 20-го туру чемпіонату України з футболу в Лізі Парі-Матч. Команда Мірчі Луческу обіграла у Львові харківський "Металіст" з принизливим рахунком - 8:1.

"Гірники" взялися за справу зі стартовим свистком арбітра, і вже на 6-й хвилині повели в рахунку, м'яч забив Тайсон. "Металіст" відігрався через 10 хвилин, однак потім на полі була тільки одна команда.

На перерву команди пішли з рахунком 3:1. Голи на свій рахунок записали Ісмаїлі і Феррейра. У другій половині зустрічі на "Арені Львів" можна було спостерігати торжество атакуючого футболу. "Боксер" Тайсон оформив хет-трик, а ще по разу відзначилися Марлос, Едуардо і Бернард.

Читайте: Де дивитися матчі 20-го туру чемпіонату України: розклад трансляцій

Таким чином, "Шахтар" зрівнявся за очками з київським "Динамо" в турнірній таблиці.

Ліга Парі-Матч. 20 тур

"Шахтар" - "Металіст" - 8:1 (3:1)

Голи: Тайсон 6 "- 1:0, Корнєв 16" - 1:1, Ісмаїлі 27"- 2: 1, Феррейра 31" - 3:1, Тайсон 54 "- 4:1, Тайсон 57" - 5:1, Марлос 67 "- 6:1, Едуардо 86" - 7:1, Бернард 89 "- 8:1

"Шахтар": Пятов, Срна (Едуардо 64'), Кривцов, Ордець, Ісмаїлі, Степаненко (Дентіньо 46'), Малишев, Тайсон, Коваленко (Бернард 46'), Марлос, Феррейра

"Металіст": Ільющенков, Зубейко, Полянський, Даценко, Соболь, Ралюченко (Рижук 60'), Касьянов, Бобко, Третьяков (Барилко 63'), Прийомов, Корнєв (Синиця 66')